پودر خمیر پیراشکی 500 گرم

پودر خمیر پیراشکی سبزدانه در بسته بندی جعبه ای 500 گرمی و در شرایطی کاملا بهداشتی و به دور از هرگونه آلودگی تهیه و عرضه می گردد.

طرز تهیه:

یک بسته پودر خمیر پیراشکی سبزدانه را با یک لیوان آب مخلوط کرده و 2 الی 3 قاشوق غذاخوری روغن اضافه کنید و تا زمانی که خمیر به دست نچسبد آن را ورز دهید.معمولا کل مدت زمان ورز دادن با دست حدود 5تا7 دقیقه می باشد. توده خمیر بدست آمده را داخل یک ظرف گذاشته و روی ظرف را با یک سلفون بپوشانید و 10دقیقه صبر نمایید تا خمیر اصطلاحا (عمل) آید.روی یک تخته کمی آرد بپاشید و خمیر پیراشکی را با وردنه خیلی نازک پهن نمایید. و با لیوان یا کاسه ای که اندازه دهانه آن مورد نظر شما است شروع به بریدن خمیر کنید. و مواد مورد نظر خود را که برای پخت پیراشکی مورد احتیاج دارید را روی آن بریزید و دو لبه خمیر را به هم برسانید و با فشار دست لبه ها را بهم بچسبانید تا موقع پخت و پز باز نشود.سپس آنها را در فر قرار داده که از قبل آن را در دمای 160 درجه گرم کرده اید در طبقه وسط قرار دهید و یا در روغنی که بسیار داغ شده است آنها را سرخ کنید و نوش جان کنید.

عضویت در باشگاه مشتریان

با عضویت در باشگاه مشتریان سبزدانه از آخرین تخفیف ها زود تر از همه مطلع شوید.

شرکت بازرگانی و صنایع غذایی سبزدانه هرمزان

سبزدانه هرمزان فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه محصولات بسته بندی شده کشاورزی شامل حبوبات ، غلات ، خشکبار و سویا از سال 1380 شروع نموده است.

سبزدانه را در فضای مجازی دنبال کنید

پست الکترونیکی

info@sabzdaneh.com

تلفن تماس

02188065250 - 02188065251

آدرس ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران-میدان ونک-خیابان ملاصدرا-پلاک 242- طبقه 5 واحد 18